Bavlněná prostěradla

Jednou z nejdůležitějších součástí hotelového textilu a ložního prádla je bezesporu také prostěradlo na matraci, které matraci ochrání před znečištěním. Vyberte si do vašeho ubytovacího zařízení takové, které se bude snadno udržovat v čistotě a které vydrží i spousty praní. Zvolíte si raději osvědčenou bílou klasiku nebo sáhnete raději po některé z barevných variant? Konečné rozhodnutí už je na vás. V obou případech vás však potěší materiály ve vysoké kvalitě, příjemné na tělo.

interiér

Klasika v bílé
Bílá barva je v oblasti ložního prádla jedničkou mezi všemi variantami. A není divu, je totiž univerzální a hodí se tak ke všemu. Navíc i vypadá dobře a je velmi pohodlné. Vyrobené je totiž ze 100% bavlny. V sortimentu hotelového textilu si tak pro váš hotel nebo pension můžete zvolit jednolůžkové nebo dvojlůžkové bavlněné prostěradlo v gramáži 145 g/m2. Nejsou opatřena gumou, ale i přesto se s nimi při povlékání postele dobře manipuluje. Tato prostěradla je možné prát na teplotu až 95°C.

hotelový interir

Fialová rozzáří den
Pokud není bílá klasika nic pro vás a raději máte v oblasti ložního prádla pestřejší a veselejší barvy, pak si můžete vybrat třeba variantu fialovou. Ta interiér příjemně zútulní a rozzáří nejen místnost, ale i celý den vašich hostů. Opět jde o variantu plachty, tedy bez gumy. Prostěradlo je vyrobené ze 100% bavlny a lze jej prát až na teplotu 95°C. 

Neutrální šedá, která ladí se ostatními kousky ložního prádla i interiérem
Jestliže nechcete bílé prostěradlo, protože vám připadá nudné a fádní, ale přesto vám záleží na tom, aby tento kousek ložního prádla ladil i s ostatními, pak můžete sáhnout po další univerzální variantě. Tou je neutrální šedá, kterou můžete jednoduše nakombinovat s libovolnými barvami povlečení. I šedé prostěradlo je v podobě plachty a v klidu jej můžete prát až na 95°C.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup